کمپ اشتغال تابستانه «کارنو» برگزار می‌شود

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اولین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با هدف تأمین نیروی انسانی شرکت‌های این مجموعه و با رویکرد آماده‌سازی شرایط اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی، دی تا اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد و با توجه به نیاز شرکت‌ها به نیروی انسانی توانمند، این رویداد برای دومین بار در تابستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

کمپ اشتغال «کارنو»، یک برنامه آموزشی بر پایه فرصت‌های شغلی ارائه ‌شده از سوی کارفرمایان است که شامل کارگاه‌های آموزش عملی مهارت‌های نرم، مشاوره، کار عملی در قالب چالش کار تیمی و انجام پروژه فنی (از طریق ارتباط با کارفرما)، در قالب کارورزی است.

مدت زمان این دوره حداکثر ۲ ماه خواهد بود و کارجویان در این کمپ اشتغال از آموزش مهارت‌هایی مانند مدیریت پروژه، کار تیمی، ارائه اثرگذار، حل مسئله و تفکر راهبردی و اخلاق سازمانی در قالب کارگاه‌ های تئوری و چالش‌های کار تیمی، بهره‌مند خواهند شد.

کارجویان شرکت‌کننده در این کمپ، فرصت خواهند داشت تا با توجه به پروژه‌های تخصصی تعریف شده از سوی کارفرما، در طول دوره به‌صورت جدی مورد ارزیابی قرار گیرند.

همچنین این دوره فرصتی برای تشخیص ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هر فرد، برای حضور در فضای کاری است. کارفرمایان نیز با رصد توانمندی‌های افراد و کاهش هزینه‌های به‌کارگیری نیرو، می‌توانند نسبت به جذب و بکارگیری آنها اقدام کنند.

کارفرمایان برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های موجود در کمپ اشتغال کارنو به سایت کارنو به آدرس http://karnostartup.ir مراجعه کنند.

آی آر چمکو

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

راهکار جدید برای درمان عفونت گوش میانی

به گزارش روز پنج‌شنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا از پایگاه خبری ساینس، این دستگاه …